To get rid of this ad please Sign up/Login.
Difference between revisions of "Entropia Universe Armor Sets/Raw"
| Line 873: | Line 873: | ||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | | align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | ||
| | [[Renegade]] | | | [[Renegade]] | ||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Renegade (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Rutuba (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Salamander]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Salamander, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Samurai]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Sema (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Sentinel]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Sentinel (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Sentinel, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[ Serum (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Settler]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Settler Adjusted]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Shadow]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Shadow (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Shadow Modified]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Shadow, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Shogun]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Shogun, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Solir (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Spartacus (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Spectre (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Supremacy]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Supremacy (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Supremacy, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Thunderbird]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Thunderbird (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Tiger]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Tiger (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Trooper]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Unique Carramone]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Unique Lady Kraster]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Vain]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Vain (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Valiant]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Vampire]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Vigilante]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[ Vigilante, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Viking]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Vindicator]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Warrior]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[XFire Survival (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Zombie]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Zombie (L)]] | |||
| | - | | | - | ||
| | - | | | - | ||