To get rid of this ad please Sign up/Login.
Difference between revisions of "Skills"
| Line 1: | Line 1: | ||
{|class="wikitable cellpadding=5" border=0 | {|class="wikitable cellpadding=5" border=0 | ||
|+ | |||
|- | |||
|- | |||
|| * [[skills_attributes|Attributes]] | |||
|| | |||
|| * [[Skills_Information|Information]] | |||
|- | |||
|| * [[Skills_Beauty|Beauty]] | |||
|| | |||
|| * [[Skills_Medical|Medical]] | |||
|- | |||
|| * [[Skills_Combat|Combat]] | |||
|| | |||
|| * [[Skills_Mindforce|Mindforce]] | |||
|- | |||
|| * [[Skills_Construction|Construction]] | |||
|| | |||
|| * [[Skills_Mining|Mining]] | |||
|- | |||
|| * [[Skills_Defence|Defence]] | |||
|| | |||
|| * [[Skills_Science|Science]] | |||
|- | |||
|| * [[Skills_General|General]] | |||
|| | |||
|| * [[Skills_Tailoring|Tailoring]] | |||
|} | |||
Revision as of 07:19, 31 March 2010
| * Attributes | * Information | |
| * Beauty | * Medical | |
| * Combat | * Mindforce | |
| * Construction | * Mining | |
| * Defence | * Science | |
| * General | * Tailoring |