To get rid of this ad please Sign up/Login.
Difference between revisions of "Entropia Universe Armor Sets/Raw"
| Line 396: | Line 396: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | | align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | ||
| | [[Goblin, SGA | | | [[Goblin, SGA Edition]] | ||
| | - | | | - | ||
| | - | | | - | ||
| Line 495: | Line 495: | ||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | | align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | ||
| | [[Infiltrator (L) Reworked]] | | | [[Infiltrator (L) Reworked]] | ||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Jaguar]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Jaguar (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Jaguar, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Knight]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Kobalt]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Kobalt, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Lich (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Luna (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Martial (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Martial, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Mayhem (L)]] | |||
| | - | | | - | ||
| | - | | | - | ||