To get rid of this ad please Sign up/Login.
Difference between revisions of "Entropia Universe Armor Sets/Raw"
| Line 47: | Line 47: | ||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | | align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | ||
| | [[Angel, SGA Edition]] | | | [[Angel, SGA Edition]] | ||
| | - | | | - | ||
| | - | | | - | ||
| Line 649: | Line 635: | ||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | | align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | ||
| | [[Mayhem (L)]] | | | [[Mayhem (L)]] | ||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Necromancer (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Nemesis]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Orca (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Paladin]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Paradox]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Pathfinder]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Phantom]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Pioneer]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Pioneer (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Pixie]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Pixie, SGA Edition]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Polaris (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Predator (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Protector of the Empire]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[ Rascal]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Rascal (L)]] | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
| | - | |||
|- | |||
| align="center" | [[File:Moblist_thumb_none.png|25px]] | |||
| | [[Renegade]] | |||
| | - | | | - | ||
| | - | | | - | ||